Parapety2020-04-03T15:07:26+00:00

Jesteśmy producentem parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. W naszej ofercie posiadamy parapety z: aluminium, blachy nierdzewnej, stali, żywicy, granitu, marmuru syntetycznego i z konglomeratu marmurowego w różnych kolorach. Produkowane są wyłącznie z tworzyw najwyższej jakości. Klient sam decyduje o kształcie, wyglądzie oraz kolorze wykonywanego parapetu.

Aglomarmur jest produktem przemysłowym o doskonałych właściwościach fizykochemicznych, powstającym przez połączenie kamienia naturalnego, który stanowi 95% jego masy oraz żywicy poliestrowej spełniającej rolę łącznika. Posiada parametry i właściwości estetyczne bardzo zbliżone do, a często nawet przewyższające te, które wykazuje kamień naturalny wchodzący w jego skład, jednolitość koloru. Dzięki niskiej nasiąkliwości posiadają wyjątkową odporność na zabrudzenia i są łatwe w pielęgnacji. Stosuje się je na posadzki i podłogi wewnętrzne, parapety, wykończenie wyposażenia mieszkań (np. blaty kuchenne i łazienkowe).

Marmur naturalny

Parapety wewnętrzne, płytki posadzkowe, blaty kuchenne i łazienkowe schody, slaby, oraz elementy do kominków, elementy nietypowe, szablonowe.

Granit naturalny

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne, płytki posadzkowe, blaty kuchenne i łazienkowe schody, elementy do kominków, elementy nietypowe, szablonowe.

This website uses cookies and third party services. Ok