O firmie2020-07-24T14:46:58+00:00

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

„MKT” Marcin Sikora

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od 2003 r. Specjalizujemy się w produkcji okien i drzwi z PCV jak i aluminium. Realizujemy zmówienia dla klientów indywidualnych, firm remontowo-budowlanych oraz deweloperów w kraju, jak i partnerów w Europie (m.in. Szwecja, Niemcy). W 2008 r. został unowocześniony park maszynowy poprzez zakup nowych urządzeń niemieckich firm URBAN i ROTOX. Pozwoliło nam to sprostać oczekiwaniom klientów pod kątem jakości, ilości i terminów realizacji zleceń. Rozbudowaliśmy sieć sprzedaży, rozwinęliśmy tabor transportowy.

Zdobyte doświadczenia oraz wykwalifikowana kadra techniczna pozwala sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom i rosnącym potrzebom w zakresie produkcji oraz wymiany stolarki otworowej.

Stolarka PCV wykonywana jest z 6-komorowych profili niemieckiej firmy GEALAN, oraz 7-komorowych profili  firmy VEKA. Wyposażona w okucia obwiedniowe renomowanej firmy WINKHAUS oraz przeszklona termoizolacyjnym pakietem szybowym jednokomorowym lub dwukomorowym firmy EFFECT GLASS.

Bogaty asortyment listew przyszybowych, szeroka gama kolorowych oklein typu Renolit pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Stolarka aluminiowa produkowana jest z profili firmy PONZIO.

Nasza oferta handlowa, obejmująca początkowo jedynie okna i drzwi, uzupełniona została o artykuły ściśle związane z kompleksową obsługą klienta w zakresie wymiany stolarki, tj.:
– parapety zewnętrzne (aluminiowe i stalowe) i wewnętrzne (PCV komorowe, aglomarmur i marmur naturalny);
– żaluzje, moskitiery, verticale;
– rolety wewnętrzne materiałowe oraz zewnętrzne aluminiowe.

Ponadto firma specjalizuje się w wykonywaniu pokryć dachowych.

Firma zapewnia profesjonalny montaż oferowanych wyrobów poprzez własne wyspecjalizowane grupy montażowe.
Mając na uwadze dobro naszych klientów i wysokie wymagania oferujemy wyroby wyłącznie o sprawdzonej jakości. Zapewniamy dogodne warunki sprzedaży, konkurencyjne ceny i szybkie terminy dostawy. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe, posiadają wszelkie certyfikaty, atesty i normy.

Pragniemy, aby dołączyli Państwo do grona zadowolonych klientów i cieszyli się w pełni z korzyści, jakie niosą zamontowane w Państwa domach nasze produkty.

This website uses cookies and third party services. Ok